Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIX  NIEDZIELA  ZWYKŁA

9  sierpnia  2020  roku

 

Rodzinom, które w minionym tygodniu  troszczyły się o parafialną świątynię, dziękujemy za włożoną pracę, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę.

Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej AK 2, kl. 4  i 5.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na cele budowlane w parafii, za wpłaty bankowe i ofiary składane w Kancelarii Parafialnej. Bóg zapłać!

W czwartek kolejne nabożeństwo fatimskie o godz. 1900. Naszym modlitwom będzie przewodniczył i rozważania różańcowe poprowadzi ks. Tomasz RYCZEK Diecezjalny Asystent Katolickiego Stowarzyszeni Młodzieży.   Zapraszamy do wspólnej różańcowej modlitwy!

W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte w porządku niedzielnym. Poświęcenie owoców, ziół i kwiatów.

W związku z tym Panie z Parafialnej CARITAS wraz z wolontariuszami  przygotują stosowne wiązanki. Proszą równocześnie o ewentualne przekazanie kwiatów i ziół i przyniesienie ich w piątek do salki katechetycznej. Przygotowane wiązanki będzie można odebrać przed każdą Mszą Świętą. Składane ofiary przy tej okazji przeznaczone są na działalność parafialnej CARITAS.

         W tym dniu w parafii farnej o godz. 1600 Msza Święta Dziękczynna ks. Antoniego Sokołowskiego za 35 lat kapłaństwa i 25 lat posługi misyjnej. Zapraszamy do uczestnictwa. W naszej parafii w sobotę 15 sierpnia zbierać będziemy do puszek ofiary, które chcemy przekazać Księdzu Antoniemu pracującemu na Wybrzeżu Kości Słoniowej.

         Diecezjalne Duszpasterstwo Rodzin informuje, że 11 i 12 września w Parafii Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Niechobrzu odbędą się katechezy przedmałżeńskie w formie rekolekcyjnej. Zaproszenie skierowane jest szczególnie do osób planujących małżeństwo w najbliższych miesiącach. Zgłoszenia: tel. 17 87 18 005, www.parafia.niechobrz.pl lub dudzpasterzeniechobrz(at)gmail.com