Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIX Niedziela Zwykła

9 sierpnia 2015 roku

 

         Dziękujemy dyżurującym przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół, za prace porządkowe i przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 24a kl. III IV.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła, za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe. Bóg zapłać! W minionym tygodniu wpłacono kolejną ratę (5 tys. zł) za granit.

Jutro, 10-go sierpnia w naszym kościele będzie kolejna możliwość zyskania odpustu zupełnego za nawiedzenie relikwii błogosławionej Matki Angeli Truszkowskiej założycielki Zgromadzenia Sióstr Felicjanek.

W czwartek Nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcową. Naszym modlitwom będzie przewodniczył ks. Karol Hadam tegoroczny neoprezbiter.

W sobotę uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy Świętych niedzielny. Na Mszach Świętych poświęcenie ziół i kwiatów. Wiązanki do poświęcenia przygotują Panie z Parafialnego Oddziału CARITAS. Będzie je można nabyć przed każdą Mszą Świętą. Ofiary złożone z tej okazji przeznaczone są na pomoc potrzebującym.

Za tydzień w niedzielę Gminne Dożynki. Uroczystość rozpocznie Msza Święta dziękczynna za zbiory w kościele pw. Przemienienia Pańskiego o godz. 1430. Po Eucharystii przemarsz grup dożynkowych na stadion. Organizatorzy serdecznie zapraszają!