Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Przedstawiamy wydawnictwa towarzyszące Wystawie Filatelistycznej "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych i kopertach pierwszego dnia obiegu" w Ropczycach: katalog "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych, kopertach pierwszego dnia obiegu i całostkach pocztowych" oraz pamiątkowy,  numerowany karnet wydany z okazji Wystawy.

 

n3490p05

Publikacja książkowa "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych, kopertach pierwszego dnia obiegu i całostkach pocztowych".

Publikacja wydana z okazji Wystawy Filatelistycznej "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych i kopertach pierwszego dnia obiegu" organizowanej w sierpniu 2014 r. w Ropczycach. 88-mio stronicowy, kolorowy, bogato ilustrowany katalog, formatu B5, elegancko wydany na kredowym papierze obejmuje koperty pierwszego dnia obiegu (FDC) i całostki pocztowe z wizerunkami Najświętszej Madonny emitowane przez Pocztę Polską. Prezentację graficzną dopełniają informacje o roku emisji, serii tematycznej, numerze katalogowym, a także wyjątkowa ciekawostka w formie lokalizacji omawianego obiektu na mapie Polski.

Koszt albumu to 25 zł.

 

 

wnętrze 3

wnętrze 2

wnętrze 1

Pamiątkowy numerowany karnet wydany z okazji Wystawy Filatelistycznej "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych i kopertach pierwszego dnia obiegu" zorganizowanej w sierpniu 2014 r. w Ropczycach.

W polu naklejone są dwa znaczki: z lewej spersonalizowany znak opłaty pocztowej wydany z okazji wystawy, z prawej znaczek z wizerunkiem Matki Bożej Rzeszowskiej emisji Sanktuaria Maryjne z 2004 r. Centralnie odcisk datownika okolicznościowego.

Prezentowany numer 000001 jest tylko poglądowy. Nakład: 125 szt. Data emisji: 2 sierpnia 2014 r.

koszt karnetu: 15 zł.

Karnet_z_elementami_do_druku_01Karnet_z_elementami_do_druku_02

 

Poniższe wydawnictwa można nabyć osobiście w parafii św. Barbary w Ropczycach lub zamówić wysyłkę drogą pocztową pisząc na adres: m_polanski@poczta.onet.pl