Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXII tydzień zwykły

1 września 2019 roku

 

W odpowiedzi na apel Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla uczczenia 80-tej rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, z woli ks. Biskupa w kościołach naszej diecezji o godz. 1400 zadzwonią wszystkie dzwony kościelne.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne.

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 26 C kl. II i III.

W poniedziałek o godz. 800 Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Do wspólnej modlitwy zapraszamy nie tylko uczniów i nauczycieli, a również rodziców i dziadków.  Następnie od godz. 930  uroczystości w szkole.

Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 1800, jest to równocześnie spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego.  W czwartek prosimy szczególnie uczniów klas IV, V i VI, a w piątek pozostałych.

W czwartek możliwość prywatnej adoracji najświętszego Sakramentu od godz. 1830.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych, a wieczorem od godz. 1800 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę na sumie uroczysty chrzest. Składaka na tacę przeznaczona jest na cele budowlane.

We wtorek na wieczorną Mszę Świętą zapraszamy szczególnie rodziców dzieci klas trzecich, które będą przygotowywać się do pierwszej spowiedzi i komunii Świętej. Po Mszy Świętej spotkanie w kościele.

W środę Msza Święta i spotkanie dla uczniów klas ósmych (kandydatów do bierzmowania) i ich rodziców.

         Wraz z nowym rokiem szkolnym wznawiamy spotkania grup duszpasterskich:

poniedziałek o godz. 1800 – MINISTRANCI

wtorek po Mszy Świętej – LEKTORZY

środa (wyjątkowo) o godz. 1800 – DZIECIĘCA GRUPA MUZYCZNA (od klasy IV)

czwartek po Mszy Świętej – KRĄG BIBLIJNY

piątek po Mszy Świętej -KSM

sobota (od 1000 do 1200) – OAZA