Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

 Ofiarowanie Pańskie

2 lutego 2020 roku

Dziękujemy przedstawicielom dyżurujących rodzin za prace porządkowe, złożoną ofiarę i przygotowanie kościoła na niedzielę. Bóg zapłać!

O dyżur na tydzień, który rozpoczęliśmy prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 4, kl. 1 i 2.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na rzecz zakonów kontemplacyjnych w diecezji rzeszowskiej. Bóg zapłać!

W przyszłą niedzielę na sumie uroczysty chrzest. Z racji drugiej niedzieli miesiąca składka na tacę przeznaczona jest na budowę kościoła.

Dzisiaj do puszek CARITAS możemy złożyć ofiary na pomoc w leczeniu 5-ci letniej Sofii Poliji z Ukrainy. Bóg zapłać!

W czwartek i piątek spowiedź od godz. 1700.

W czwartek na pół godziny przed wieczorną Eucharystią jest możliwość prywatnej adoracji Najświętszego sakramentu.

W środę liturgiczne wspomnienie świętej Agaty dziewicy i męczennicy.

We wtorek zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za Państwa obecność, okazję do wspólnej modlitwy, zatroskanie i zainteresowanie sprawami parafii. Dziękujemy za życzliwość i ofiary złożone na cele parafialne i dla duszpasterzy. Bóg zapłać! W intencji Wszystkich, którzy przyjęli wizytę duszpasterską 8 marca o godz. 1130 zostanie odprawiona koncelebrowana MszaŚwieta.