Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXII   NIEDZIELA   ZWYKŁA

 3 września 2018 roku

 

Wszystkim przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską naszą świątynię dziękujemy za porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Konarskiego  nr 15.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne. Bóg zapłać!

Jutro o godz. 800 Msza Święta na rozpoczęcie Roku Szkolnego. Po Eucharystii uroczystości w szkole. Do wspólnej modlitwy zapraszamy nie tylko uczniów i nauczycieli. Prosimy o włączenie również się rodziców, dziadków i najbliższych.

Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 1800. Możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek na pół godziny przed wieczorną Eucharystią.

W sobotę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

W przyszłą niedzielę – drugą miesiąca na sumie uroczysty chrzest. Składka na tacę przeznaczona jest na budowę kościoła.

Jest do nabycia nowy numer Pisma Ropczyckich Parafii WSPÓLNOTA KRÓLOWEJ RODZIN.

Z Wolicy Ługowej, z parafii Narodzenia NMP z Sędziszowa Małopolskiego pochodzi pan ADAM doświadczony chorobą „stwardnienia zanikowego bocznego”. Leczenie jest  kosztowne i długotrwałe. Poprzez sędziszowską parafię i Caritas zwrócono się do nas o finansowe wsparcie. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych do puszek CARITAS zbierane będą ofiary na ten cel. Już dzisiaj dziękujemy za zrozumienie i ofiary.

W sobotę 8 wrześnie w ropczyckim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie edukacyjne dla młodych rodziców. Szczegóły na plakacie. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Niepubliczny Zespół Szkół w Ropczycach prowadzi nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych na semestr III poi ukończeniu Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Policealnego Studium Zawodowego na zawody medyczne, opiekuńcze, pszczelarskie, ekonomiczne, kosmetyczne i fryzjerskie, a także na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe.

Nabór trwa do połowy września. Szczegóły na plakacie.