Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXXI   NIEDZIELA   ZWYKŁA

3 listopada 2019 roku

 

Wszystkim przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Mehoffera 13.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na rzecz diecezji i za ofiary zbierane do puszek, jako nasza jesienna pomoc dla Seminarium Duchownego. Bóg zapłać!

W czwartek na pół godziny przed wieczorną Eucharystią możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu.

W piątek 8-go listopada w parafii Przemienienia Pańskiego rozpoczynają się Katechezy Przedmałżeńskie. Osoby, które planują wstąpić w związek małżeński zobowiązane są przy spisywaniu protokółu przedślubnego do okazania dokumentu o uczestnictwie w takiej katechezie.

W niedzielę na sumie uroczysty chrzest. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na budowę i wystrój kościoła.

W niedzielę 10 listopada przeżywać będziemy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „PRZEMILCZANE CIERPIENIE”. Do puszek po Mszach Świętych zbierane będą ofiary dla fundacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie na rzecz Chrześcijan w Sudanie Południowym.

Również w tym dniu w naszej parafii młodzież z KSM zaprasza po wieczornej Mszy Świętej na wieczornicę patriotyczną z okazji Święta Niepodległości. 

Serdecznie zapraszamy.