Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

II Niedziela ADWENTU

10  grudnia  2017 roku

 

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do ubogacenia liturgii odpustowej. Pocztom sztandarowym, strażakom, orkiestrze, sekcji muzycznej ŚDM, Liturgicznej Służbie Ołtarza. Wszystkim za obecność i modlitwę.

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół za prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli nr 2 i nr 4 klatki V.

Druga niedziela Adwentu jest Dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Do puszek zbierane są ofiary na ten cel.

U ministrantów można nabyć kalendarz misyjny (5 zł), z którego dochód przeznaczony jest na misje.

Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na tacę przeznaczone są na budowę kościoła, za ofiary składane w kancelarii i bankowe wpłaty. Bóg zapłać!

W środę o godz. 2000 kolejny Wieczór Fatimski. Prosimy o zabranie świec.

W czwartek o godz. 1700 w salce katechetycznej, w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie osób, które w lutym udają się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

Przedstawiciele parafialnego oddziału CARITAS rozprowadzają świece na stół wigilijny (5 zł i 12 zł).

U młodzieży z KSM-u, przy wyjściu z kościoła można nabyć kartki świąteczne.

Tegoroczny ADWENT jest najkrótszy z możliwych, zapraszamy serdecznie do liczniejszego udziału w roratach, które sprawujemy codzienni w dni powszednie wieczorem.

Pan organista z opłatkami odwiedzi mieszkańców parafii od poniedziałku, od godz. 1630 :

poniedziałek         – ul. Pułaskiego nr 35, 37, 39 i 41

wtorek                  – ul. Pułaskiego nr 43, 45, 47, 49, 51 i 53

środa                    – ul. Piłsudskiego nr 26 b i 26 c.

 

Na tablicy ogłoszeń wywieszono komunikat Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Ropczycach dotyczącego odebrania worków na śmieci.