Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Niedziela Miłosierdzia Bożego

12 kwietnia 2015 roku

 

         Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy troszczyli się o nasz kościół w minionym tygodniu za prace porządkowe, za przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg Zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej nr 1, z klatki V i VI.

Dzisiejsza niedziela jest patronalnym świętem CARITAS. Przedstawicielom Parafialnego Oddziału CARITAS serdecznie dziękujemy za całoroczną pomoc w prowadzeniu różnych akcji i dzieł charytatywnych. Przed obrazem Jezusa Miłosiernego jest wyłożony kosz, gdzie można złożyć ofiary z wielkopostnych skarbonek i ofiary indywidualne przeznaczone na pomoc dla potrzebujących. Bóg zapłać!

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła, dziękujemy za wpłaty bankowe i ofiary składane w Kancelarii Parafialnej z okazji różnych posług duszpasterskich. Bóg zapłać!

Jutro – 13-go dnia miesiąca, kolejny Wieczór Fatimskie o godz. 2030. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec. Okolicznościową, maryjną katechezę wygłosi ojciec Andrzej Wójcik dominikanin pracujący od kilku lat na Tajwanie.

W piątek o godz. 2000 wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu, połączona ze śpiewem i katechezą w ramach akcji „SERCE 2.0”, jako nasze przygotowanie do Światowego Dnia Młodzieży i Dzień Skupienia dla kandydatów do bierzmowania i ich najbliższych.

W sobotę o godz. 1700 Jego Ekscelencja ks. bp Kazimierz Górny udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z klas trzecich Gimnazjum, z naszej parafii i parafii Świętej Rodziny (nie będzie w tym dniu Mszy Świętej o godz. 19-tej).

Przyszła niedziele rozpoczyna VII Ogólnopolski Tydzień Biblijny.