Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

III TYDZIEŃ ADWENTU

13 grudnia 2020 roku

  

Wszystkim dyżurującym, którzy troszczyli się w minionych dniach o naszą świątynię, dziękujemy za włożoną pracę w sprzątanie, dezynfekcję i przygotowanie kościoła niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Mehoffera 7.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na prace budowlane i wykończeniowe w kościele, za wpłaty bankowe i ofiary składane w Kancelarii. Bóg zapłać!

Dzisiaj o godz. 2000 Wieczór Fatimski. Prosimy zabrać ze sobą lampiony.

W środę na pół godziny przed wieczorną Eucharystią Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy słowami różańca do Siedmiu Boleści Maryi.

U ministrantów lub w zakrystii można nabyć teksty Ewangelii na każdy dzień.

U pana Organisty można otrzymać opłatki na stół wigilijny.

Prosimy i zachęcamy do skorzystania już w najbliższych dniach ze spowiedzi przedświątecznej. Nie będzie adwentowych spowiedzi dekanalnych w parafiach ze względu na brak możliwości zachowania właściwych przepisów sanitarnych.

W poszczególnych parafiach, w tym tygodniu księża dyżurują w konfesjonałach na pół godziny przed Mszami Świętymi.

Dodatkowa okazja do spowiedzi w godz. od 1000 do 1200 będzie w najbliższą sobotę w parafii św. Anny, św. Urszuli i św. Rodziny. Pomocą będą służyli księża spoza wymienionych parafii.