Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XV tydzień zwykły

14 lipca 2019 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul AK 8.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na cele budowlane w naszej parafii, za wpłaty bankowe i ofiary składane w Kancelarii Parafialnej. Bóg zapłać!

Uczestnicy Michalickiej Pieszej Pielgrzymki o Trzeźwość Narodu dziękują za serdeczność i przyjecie w miniony czwartek na nocleg. Bóg zapłać!

W najbliższą środę – trzecią miesiąca Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza od godz. 1830  na wspólną modlitwę słowami Różańca do Siedmiu Boleści Maryi.

W sobotę 20-go lipca o godz. 1700 zapraszamy na procesję-pielgrzymkę do parafii Świętej Anny w Ropczycach – Chechłach. Rozpoczęcie przed kościołem farnym. Na zakończenie Msza Święta.