Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIV tydzień zwykły

7 lipca 2019 roku

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul AK 3, kl. V, VI i VII.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać!

W czwartek o godzinie 1930 gościć będziemy pielgrzymów Michalickiej Pieszej Pielgrzymki o Trzeźwość Narodu.  Brakuje jeszcze kilkudziesięciu miejsc noclegowych. Osoby, które mogłyby zabrać pielgrzymów do siebie proszone są o zgłaszanie się w zakrystii lub Kancelarii Parafialnej.

W sobotę 13-go lipca Nabożeństwo Fatimskie. Liturgii będzie przewodniczył ks. Robert Wiśniewski z Binarowej, a towarzyszył mu będzie ojciec Roman Michalec ze Zgromadzenia Księży Redemptorystów posługujący w parafii Boblingen w Niemczech.

Zapraszamy na wieczorną Eucharystię i procesję różańcową.

W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 1130 uroczysty chrzest. Składka na tacę przeznaczona jest na budowę kościoła.

Pielgrzymkowa grupa, której patronuje święta Barbara zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy. Zapisy i spotkanie będą 14 lipca w salce katechetycznej o godz. 1600, w ropczyckiej Farze.

Jest do nabycia nowy, podwójny numer „Gazetki ropczyckich parafii WSPÓLNOTA KRÓLOWEJ RODZIN”.