Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIII tydzień zwykły

1 lipca 2019 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul AK 3, kl. III i IV.

Dziękujemy za wczorajsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na „świętopietrze”.

W tym tygodniu spowiedź w czwartek i piątek od godz. 1800. W czwartek na pół godziny przed wieczorną Eucharystią możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych z Komunią Świętą. Od 1800 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę – modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych przed sumą. Składka na tacę przeznaczona jest na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne.

Początkiem lipca po raz 35 wędruje z Warszawy do Miejsca Piastowego Piesza Pielgrzymka Młodzieży o Trzeźwość Narodu Polskiego. Do naszej parafii przybędą na nocleg w czwartek 11-go lipca. Osoby, które chciałyby przyjąć pątników na nocleg proszone są o zgłaszanie się w zakrystii lub Kancelarii.

NSZZ SOLIDARNOŚĆ zaprasza na piknik w sobotę 6 lipca od godz. 1500 na stadion miejski w Ropczycach. (szczegóły na plakacie)