Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XX Niedziela Zwykła

14 sierpnia 2022 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom jedenastu rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię; za sprzątanie, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 5.

Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na tacę przeznaczone na budowę i wyposażenie kościoła, za ofiary indywidualne i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

Jutro Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. na Mszach świętych poświęcenie wianków, ziół i kwiatów. Wiązanki ziół będzie można odebrać od parafialnego zespołu CARITAS, a ofiary złożone z tej okazji przeznaczone są na pomoc potrzebującym.

Dzisiaj po Koronce do Bożego Miłosierdzia przy salkach katechetycznych można składać kwiaty i zioła na wiązanki.

W środę Apostolstwo Dobrej Śmierci od godz. 1830 zaprasza do wspólnej modlitwy słowami Różańca do Siedmiu Boleści Maryi.

W liturgii Kościoła:

– środa – wspomnienie św. Jacka

– sobota – wspomnienie św. Bernarda

W przyszłą niedzielę Dożynki Gminne – dziękczynienie za zbiory. Msza święta dziękczynna będzie sprawowana w kościele farnym o godz. 1430, następnie przemarsz i uroczystości na stadionie.