Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVIII   NIEDZIELA   ZWYKŁA

14 października 2018 roku

 

Wszystkim przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!    

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego z bloków od nr 43 do końca.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na  budowę kościoła, za ofiary składane w Kancelarii parafialnej i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

Dziękujemy w imieniu stypendystów za ofiary składane dzisiaj do puszek z okazji  XVIII Dnia Papieskiego.

W środę od godz. 1730 Stowarzyszenie Apostolstwa Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy słowami Różańca do Siedmiu Boleści Maryi.

W czwartek 18-go października w naszej parafii będzie nawiedzenie relikwii św. Stanisława Kostki – patrona młodzieży. Jest to dekanalne spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. O godz. 1800 Msza Święta, następnie czuwanie przy relikwiach i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Prosimy, aby w miarę możliwości kandydatom do bierzmowania towarzyszyli rodzice.

W sobotę 20 października ostatnia w tym roku pielgrzymka – procesja rynku do naszego kościoła. Wyruszamy z ropczyckiej fary o godz. 1700.

W przyszłą niedzielę z okazji 100-lecia obecności i posługi Sióstr Służebniczek w Ropczycach będziemy gościć w naszej parafii przedstawicielki tego Zgromadzenia. Siostry będą uczestniczyły w niedzielnej liturgii i wygłoszą Słowo.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymka do maryjnego sanktuarium  Guadalupe w Meksyku w lutym (8 – 18) przyszłego roku.

WYBORY.

Urząd Miejski informuje, że nastąpiła zmiana numeru i siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej dla Osiedla Północ. Mieszkańcy tego Osiedla głosują w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 13 w Środowiskowym Domu Samopomocy ul. Konarskiego 4.