Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIX   NIEDZIELA   ZWYKŁA

21 października 2018 roku

 

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna TYDZIEŃ MISYJNY w Kościele. Codziennie na Mszach Świętych i różańcu modlimy się za misje i misjonarzy. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na  misje. Bóg zapłać!

Wszystkim przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!   

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego (domki) i z ul. Kolejowej.

Zbliża się miesiąc listopad, Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny – czas szczególnej pamięci o zmarłych. Prosimy o uporządkowanie grobów bliskich i mogił zapomnianych na naszych cmentarzach.

Kartki wypominkowe wyłożone są w koszyczku na stojaku przy końcowych ławkach. Prosimy o czytelne wpisywanie imion zmarłych. Imiona piszemy w pierwszym przypadku. Należy też wyraźnie zaznaczyć czy są to wypominki całoroczne, czy listopadowe. Wypełnione kartki przekazujemy duszpasterzom w zakrystii lub Kancelarii. Nie składamy ich na tacę.