Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

15 sierpnia 2021 r.

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską nasz parafialny kościół, złożyli ofiarę na rzecz parafii, oraz czterem rodzinom, które pracowały przy sprzątaniu, dezynfekcji i przygotowaniu świątyni na niedzielę serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 1 kl. 1 i 2.

W środę Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy słowami Różańca do Siedmiu Boleści Maryi na pół godziny przed wieczorną Eucharystią.

W liturgii Kościoła: we wtorek wspomnienie św. Jacka, w piątek św. Bernarda.

Przedstawicielkom parafialnej CARITAS i wolontariuszkom dziękujemy za przygotowane na dzisiaj bukiety zielne. Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali kwiaty i zioła do wiązanek. Bóg zapłać! Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na działalność Caritas i pomoc potrzebującym.

W przyszłą niedzielę w parafii Przemienienia Pańskiego o godz. 1430 Msza święta dziękczynna za zbiory – Dożynki Gminne. Organizatorzy zapraszają! (szczegóły na tablicy ogłoszeń).