Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

II TYDZIEŃ WIELKIEGO POSTU

17 marca 2019 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską naszą świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul Żeromskiego 4.

         Dzisiejsza niedziela – druga Wielkiego Postu jest Niedzielą „Ad Gentes” – to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Ofiary zbierane do puszek po Mszach Świętych przeznaczone są na misje.

We wtorek 19-go marca przypada liturgiczna uroczystość świętego Józefa.

Przypominamy, że 24 marca wieczorem (o godz. 2000) w kościele błogosławionej Karoliny Kózki w Rzeszowie jest „Wieczór modlitwy dla rodziców, którzy utracili dziecko”. a 25 marca na cmentarzu komunalnym Rzeszów – Wilkowyja jest pierwsze takie nabożeństwo w naszej diecezji, symboliczny pogrzeb dzieci utraconych o godz. 1700 pod przewodnictwem ks. Biskupa Ordynariusza. (szczegóły na plakacie)

W dniach od 29 do 31 marca w Domu Diecezjalnym TABOR w Rzeszowie odbywać się będzie sympozjum rekolekcyjne dla farmaceutów katolickich. Organizatorzy zapraszają.