Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

III   NIEDZIELA   WIELKIEGO POSTU

24  marca 2019 roku

 

Dziękujemy wszystkim przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską naszą świątynię; za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 5.

W poniedziałek 25-go marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to także Dzień Świętości Życia.

Zachęcamy i zapraszamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach pasyjnych. Droga Krzyżowa odprawiana jest w piątek o godz. 1730 i w niedzielę o godz. 900;

Gorzkie Żale  w niedziele o godz. 1715.

W kinach w najbliższym czasie będzie miała miejsce premiera filmu: „Miłość i Miłosierdzie” poświęconego św. Siostrze Faustynie Kowalskiej. Z naszej parafii będzie organizowany wyjazd na ten film w poniedziałek 01.04.2019 r. o godz. 1700. Zachęcamy wszystkich chętnych by zapisywać się w zakrystii do najbliższego czwartku. Koszt wyjazdu 25 zł.

Za tydzień w IV Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Leatare. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszę Świętą o godz. 1130.

W przyszłą niedzielę zmiana czasu na letni – od tego dnia msze święte wieczorne o godz. 1900.

Burmistrz Ropczyc serdecznie zaprasza mieszkańców osiedla Północ na zebranie wyborcze, które odbędzie się 28-go marca o 1700 w Szkole Podstawowej Nr 5 w Ropczycach. Celem zebrania będzie wybór Przewodniczącego oraz Członków Zarządu Osiedla Północ, a także informacja o zadaniach Gminy w 2019 r. Prosimy o obecność.