Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IV NIEDZIELA WIELKANOCY

17 kwietnia 2016 roku

 

Dziękujemy mieszkańcom, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół za prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę.

Bóg zapłać!

O dyżur w tym tygodniu prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna TYDZIEŃ MODLITW O POWOŁANIA DO KAPŁAŃSTAWA I ŻYCIA ZAKONNEGO – powołani do miłosierdzia.

Dziękujemy uczestnikom spotkań „Kręgu Biblijnego” i wszystkim, którzy przez czytanie Słowa Bożego zaangażowali się w przeprowadzenie „Maratonu Biblijnego”, w ramach VIII OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA BIBLIJNEGO. Bóg zapłać!

W środę (20 kwietnia – trzecia środa miesiąca) o godz. 1830 wspólna modlitwa koronką do siedmiu boleści Matki Bożej. Msza Święta ofiarowana jest w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.

W przyszłą niedzielę na prośbę Ojca Świętego Franciszka organizowana jest pomoc materialna dla Ukrainy. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek. Patronat nad akcją objęła Nuncjatura Apostolska i Sekretariat Stanu Stolicy Apostolskiej.

U młodzieży z KSM-u można jeszcze nabyć pamiątkowe, jubileuszowe kropielniczki przy wyjściach z kościoła.

Dzisiaj o godz. 1230 młodzież z ropczyckiego liceum zaprasza na grę miejską. Rozpoczęcie na ropczyckich plantach.