Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

18 września 2016 roku

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, za przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego (domki).

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone do puszek CARITAS, przeznaczone na rzecz poszkodowanych przez trzęsienie ziemi we Włoszech.

         W środę – trzecią miesiąca – przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na pół godziny przed wieczorną Eucharystią do wspólnej modlitwy.

W liturgii Kościoła w tym dniu przypada święto Świętego Mateusza apostoła i ewangelisty.

W piątek wspomnienie liturgiczne Świętego ojca Pio z Pietrelciny.

Dzisiaj o godz. 1400 w parafii Świętego Michała Archanioła popielgrzymkowe spotkanie grupy Świętej BARBARY.

Centrum Kultury w Ropczycach zaprasza 24 i 25 września (sobota i niedziela) na rodzinne spotkanie z nowoczesnymi grami planszowymi. Gry i zabawy dla wszystkich, konkursy z nagrodami, miła i rodzinna atmosfera.