Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 25 września 2016 roku

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe w świątyni, zakrystiach i na chórze, za przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Asnyka (1 -17 nieparzyste i 2 -28 parzyste).

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone do puszek, przeznaczone na Katolickie Radio VIA.

         W czwartek 29 września  przypada Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Na wieczornej Mszy Świętej poświęcenie odnowionego feretronu Świętego Michała Archanioła. Odpust ku czci Świętego Michała w Witkowicach w przyszłą niedzielę.

W sobotę – pierwszą miesiąca modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i pierwsze nabożeństwo różańcowe na godzinę przed wieczorną Mszą Świętą (o godz. 1700). Od pierwszego października  wieczorne Msze święte o godz. 1800. Nabożeństwo różańcowe bezpośrednio po wieczornej Eucharystii za wyjątkiem pierwszej soboty i pierwszego czwartku.

W sobotę księża Piotr i Mateusz od godz. 800 odwiedzą chorych z Komunią Świętą. Ks. Leopold, w związku z pielgrzymką Akcji Katolickiej, do chorych uda się wyjątkowo w piątek od godz. 800.

W przyszłą niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.