Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

2 października 2016 roku

 

Od pierwszego października wieczorne Msze święte o godz. 1800. Po Eucharystii wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe.

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe w świątyni, na chórze i zakrystii, za przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Asnyka (od numeru 21 –  nieparzyste i od numeru 30 – parzyste).

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary przeznaczone na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne. Bóg zapłać!

W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 1700.

Adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 1700, a o godz. 1730 rozpoczniemy różaniec. W czwartek po wieczornym nabożeństwie spotkanie uczestników pielgrzymki do Wilna.

W przyszłą niedzielę na sumie uroczysty chrzest. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na budowę kościoła

Jest do nabycia nowy numer gazetki WSPÓLNOTA KRÓLOWEJ RODZIN.

Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim zaprasza do kina JEDNOŚĆ do 4-go października na film fabularny „Jak Bóg da” (szczegóły na plakacie).