Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

III Niedziela Wielkanocy

19 kwietnia 2015 roku

 

         Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy troszczyli się o nasz kościół w minionym tygodniu za wszelkie prace, szczególnie za sobotnie poranne sprzątanie i przygotowanie świątyni na uroczystość bierzmowania i niedzielę oraz za złożone ofiarę. Bóg Zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej nr 1, z klatki VII i Armii Krajowej nr 2, z klatki I.

Dziękujemy rodzicom młodzieży klas trzecich Gimnazjum za pracę w kościele i jego otroczeniu, i za ofiarę przeznaczoną na renowację i złocenie monstrancji.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna VII Ogólnopolski TYDZIEŃ BIBLIJNY.
Wraz z „Kręgiem Biblijnym” zapraszamy po raz kolejny na „maraton biblijny”, czyli całodzienne czytanie Pisma Świętego. Czytanie Pisma Świętego Nowego Testamentu będzie w sobotę 25 kwietnia, w liturgiczne święto Świętego Marka Ewangelisty. Rozpoczęcie po porannej Mszy Świętej o godz. 730. Każda osoba czyta na głos fragment Pisma około kwadransa. Czytanie potrwa do godz. 1830. Zapraszamy do włączenia sie w to dzieło. Zgłoszenia uczestników w zakrystii lub kancelarii.

W dniach 16 -17 maja organizowana jest pielgrzymka do Torunia, Włocławka, Lichenia i Kalisza. Kosz wyjazdu 180 zł. Zapisy u ks. Piotra.