Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XVI Niedziela Zwykła

19 lipca 2015 roku

         Dziękujemy dyżurującym przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół, za prace porządkowe i przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 26b kl. III i 26c kl. I.

W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Świętych Anny i Joachima rodziców Najświętszej Maryi Panny. W parafii na Chechłach odpust. W naszych modlitwach w tym dniu szczególnie pamiętajmy o naszych seniorach.

W ropczyckiej Farze o godz. 1500 zapisy na Pieszą Pielgrzymkę z Rzeszowa na Jasną Górę.

Dzisiaj modlimy się w intencji wszystkich użytkowników dróg i podróżujących. Po błogosławieństwie i pieśni na rozesłanie będzie obrzęd błogosławieństwa pojazdów. Kierowców prosimy by podeszli do swoich pojazdów, gdzie otrzymają pamiątkowe breloczki z wizerunkiem Świętego Krzysztofa i Świętej Barbary. Jeśli ktoś chce złożyć ofiarę na środki transportu dla polskich misjonarzy może to uczynić u ministrantów, którzy stoją ze skarbonkami przy wejściach.