Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXIX tydzień zwykły

20 października 2019 roku

 

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę przeznaczone na misje. Bóg zapłać!

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu podjęli trud troski o naszą parafialną świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Mehoffera 5 (w poniedziałek po Mszy wieczornej porządkujemy kościół, a w piątej jest przygotowanie świątyni do niedzielnej liturgii).

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Zwracamy się z prośbą o uporządkowanie grobów na naszych cmentarzach. Pamiętajmy nie tylko o miejscu pochówku naszych bliskich, ale też zwróćmy uwagę na groby opuszczone i zapomniane.

Przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki z wypominkami. Prosimy o czytelne wpisywanie imion, nazwisk i wyraźne zaznaczenie czy są to wypominki roczne.

Imię i nazwisko piszemy w pierwszym przypadku. Wypełnione kartki przekazujemy duszpasterzom w zakrystii lub Kancelarii Parafialnej (nie składamy ich na tacę).

W liturgii Kościoła we wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II, w czwartek wspomnienie błogosławionego ks. Jana Balickiego (będzie możliwość ucałowania relikwii).

         W przyszłą niedzielę zmiana czasu na „zimowy”.