Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

V Niedziela Wielkiego Postu

21 marca 2021 r.

 

Dziękujemy przedstawicielom mieszkańców za troskę o parafialną świątynię i prace przy sprzątaniu, dezynfekcji i przygotowaniu kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Asnyka nr 1- 17 (nieparzyste) i 2 – 28 (parzyste).

We wtorek o godz. 1900 dodatkowa Msza święta dziękczynna za sakrament bierzmowania, spotkanie młodzieży i rodziców. Rozdanie indeksów.

W środę obchodzimy Narodowy Dzień Życia i Narodowy Dzień Pamięci Polaków Ratujących Żydów pod okupacją niemiecką. Polecajmy Bogu w modlitwie sprawy obrony życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci oraz obrony prawdy historycznej o ofiarach i bohaterach II Wojny Światowej.

W czwartek 25 marca liturgiczna Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie. Dzień Świętości Życia.

Dziękujemy za dalsze ofiary przeznaczone na wystrój prezbiterium kościoła min. od róży Zesłania Ducha Świętego, mieszkańców z ul. Żeromskiego 12 i od ofiarodawców indywidualnych. Bóg zapłać!

W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na letni. Od niedzieli wieczorne Msze Święte sprawowane będą o godz. 1900. Gorzkie Żale o godz. 1815. Na Mszach świętych poświęcenie palm.

U młodzieży zKSM-u można jeszcze nabyć kartki świąteczne.