Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

21 maja  2017 roku

 

Mieszkańcom, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, dziękujemy serdecznie za podjęte prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 5.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na Radio VIA.

Dziękujemy za pielgrzymowanie do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin i udział w dekanalnym nabożeństwie fatimskim. Niech wspólna różańcowa modlitwa w 100-lecie objawień fatimskich uwrażliwia nas na wezwanie Maryi do nawrócenia, pokuty i wynagradzania za grzechy.

Jutro w liturgii Kościoła wspomnienie świętej Rity z Cascia, w środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.

Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Wyjazd uczestników pielgrzymki do Lwowa i Oleska w sobotę o godz. 300 po północy. Autobus będzie na parkingu przed kościołem.

Poproszono parafię o zamieszczenie następującego ogłoszenia:

Jutro  22 maja o godz. 1100 organizatorzy ogólnopolskiej akcji „Warto być zdrowym” zapraszają do Sali parafialnej w Domu Parafialnym Parafii pw. świętej Barbary na bezpłatne spotkanie dotyczące skutecznego leczenia stawów kręgosłupa, nadciśnienia, cukrzycy i innych chorób. Zaproszenia wyłożone są na stoliku przy wyjściu z kościoła.