Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

 WIEBOWSTAPIENIE PAŃSKIE

28 maja  2017 roku

 

Mieszkańcom, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 4.

W środę święto Nawiedzenia N M P i zakończenie nabożeństw majowych.

Od czwartku przed Najświętszym Sakramentem w czasie nabożeństw czerwcowych odmawiać będziemy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 1800..

W pierwszy czwartek na pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu.

Chorych z Komunią Świętą odwiedzimy w sobotę od godz. 800.

Od godz. 1800 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – zakończenie okresu wielkanocnego. Modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych przed sumą. Składka na tacę przeznaczona jest na Seminarium i cele diecezjalne.

W wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego ks. Biskup udzieli święceń prezbiteratu diakonom z naszej diecezji, wśród których jest nasz parafianin diakon Tomasz Świętoń. Mszę Świętą prymicyjną ks. Tomasz odprawi w niedzielę o godz. 1130. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia za dar nowych kapłanów.

Diakonów rozpoczynających rekolekcje przed święceniami kapłańskimi polećmy Matce Najświętszej – Matce Kapłanów. Pod Twoją obronę…