Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIII niedziela zwykła

27 czerwca 2021 r.

 

Przedstawicielom mieszkańców, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz parafialny kościół, pracowali przy sprzątaniu, dezynfekcji i przygotowaniu świątyni na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 4.

Dzisiaj po Mszach świętych do puszek CARITAS zbierane są ofiary na pomoc dla poszkodowanych w pożarze mieszkańców Nowej Białej.

We wtorek liturgiczna uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 700, 900, 1700 i 1900. Ofiary zebrane na tacę przeznaczone są na utrzymanie bazyliki św. Piotra w Rzymie.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.

Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 1800.

W czwartek od godz. 1830 możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych. Od godz. 1800 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy. Liturgiczne święto Świętego Tomasza Apostoła.

W niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Składka na tacę przeznaczona jest na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne.