Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIII Niedziela Zwykła

28 czerwca 2015 roku

 

         Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół, za prace porządkowe i przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 24 kl. III i Piłsudskiego 26a kl. I.

 

Jutro przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 700, 900, 1700 i 1900. Składka na tacę przeznaczona jest na Bazylikę św. Piotra w Rzymie.

 

We wtorek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek na pół godziny przed wieczorną Mszą świętą możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu.

Spowiedź w piątek od godz. 1800, w tym dniu przypada liturgiczne święto Świętego Tomasza Apostoła.

Chorych z Komunią Świętą odwiedzimy w sobotę od. godz. 800. Najpierw chorzy, których odwiedzają ks. Piotr i ks. Proboszcz a następnie chorych, do których przychodzi ks. Paweł.

W sobotę na godzinę przed wieczorną Eucharystią modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę – pierwszą miesiąca modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych prze sumą. Składka na tacę przeznaczona jest na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne.

Dzisiaj o godz. 1500 w ropczyckiej farze Msza Święta, po niej spotkanie i możliwość zapisów na XXXVIII Pieszą Pielgrzymkę z Rzeszowa na Jasną Górę.