Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

31  maja  2020  roku

        

Dyżurującym przedstawicielom rodzin dziękujemy za troskę o świątynię, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę na kościół. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul Żeromskiego 6.

Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych – wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W czwartek  święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – pierwszy czwartek, od godz. 1830 możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu.

Spowiedź z okazji pierwszego piątku: w czwartek i piątek od godz. 1800 (spowiadamy w konfesjonałach na kościele). Spowiedź w specjalnie przygotowanym miejscu w zakrystii, w dni powszednie po Koronce do Bożego Miłosierdzia o godz. 1500.

W sobotę od godz. 1800 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych.

W związku ze zmianami przepisów  sanitarnych powracamy do tradycyjnego porządku Mszy Świętych niedzielnych (730, 930, 1130 i 1900 – wypominki przed 730 i 930).

Porządek liturgiczny, forma i sposób celebracji liturgii Bożego Ciała podamy w przyszłym tygodniu.

Szkoła Muzyczna Pierwszego Stopnia w Ropczycach ogłasza zapisy na nowy rok szkolny. Nauka w tej szkole jest bezpłatna. Szczegółowe informacje na plakacie i stronie internetowej szkoły.