Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XVIII   NIEDZIELA   ZWYKŁA

5  sierpnia 2018 roku

 

Dziękujemy wszystkim przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską naszą świątynię; za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 26c klatka II  i III.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę. Jak w każdą pierwszą niedzielę przeznaczone są na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać!

W ropczyckiej farze przeżywamy odpust. Jutro Msze Święte w porządku niedzielnym. Główna Msza Święta (Suma) o godz. 18-tej.

W czwartek przypada święto Świętej Teresy Benedykty od Krzyża (w świecie znana, jako Edyta Stein) – patronki Europy.

W sobotę 4-go sierpnia z Rzeszowa na Jasną górę wyruszyła piesza pielgrzymka. W naszych modlitwach łączymy się z Pątnikami rzeszowskiej pielgrzymki, szczególnie w łączności modlitewnej jesteśmy z grupą świętej Barbary.

W przyszłą niedzielę – drugą miesiąca na sumie uroczysty chrzest dzieci. Składka na tacę przeznaczona jest na cele budowlane. Bóg zapłać!