Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIV Niedziela Zwykła

9 lipca  2017 roku

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego nr 26a, kl. 2 i 3.

W czwartek kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie o godz. 1900. Na procesję różańcową prosimy zabrać świece.  Naszym modlitwom będzie przewodniczył ks. Antoni Kocoł – kustosz Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Czudcu.

W sobotę 15-go lipca procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej  do parafii Świętej Anny w Ropczycach – Chechłach. Rozpoczęcie na rynku w Ropczycach o godz. 1700. Zapraszamy!

W przyszłą niedzielę na Mszach Świętych gościć będziemy misjonarza z Papui Nowej Gwinei ks. dra Grzegorza Kasprzyckiego. Ksiądz Grzegorz przed kilku laty głosił w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Po Mszach Świętych do puszek będzie można złożyć ofiary przeznaczone na misje w tym odległym, wyspiarskim kraju. Bóg zapłać!

We  wtorek, po raz kolejny  będziemy gościć uczestników Michalickiej Pielgrzymki o Trzeźwość Narodu Polskiego z Marek koło Warszawy do Miejsca Piastowego. Brakuje jeszcze kilkunastu miejsc noclegowych. Prosimy o zgłaszanie się osób, które chciałyby przyjąć pielgrzymów na nocleg.