Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIII Niedziela Zwykła

2 lipca  2017 roku

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego nr 24, kl. 3 i nr 26, kl. 1.

W tym  tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca .Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 1800. W czwartek od 1830 wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji.

W przyszłą  niedzielę – drugą miesiąca uroczysty chrzest. Składka na tacę przeznaczona jest na budowę kościoła. Dziękujemy za złożone dary złotych i srebrnych przedmiotów na koronę dla figury Matki Bożej Fatimskiej oraz za składane ofiary na wyposażenie kaplicy maryjnej – Bóg zapłać!

We wtorek 11-go lipca będziemy gościć uczestników Pieszej Pielgrzymki Młodzieży o Trzeźwość Narodu Polskiego z Marek koło Warszawy do Miejsca Piastowego. Tradycyjnie zwracamy się z prośbą o zgłaszanie się mieszkańców do zakrystii lub kancelarii, którzy chcieliby przyjąć pątników na nocleg z 11 na 12 lipca. Pielgrzymów spodziewamy się około godz. 20-tej, a wyjście o 630. Potrzeba około 120 miejsc noclegowych.

Jest do nabycia nowy numer gazetki ropczyckich parafii WSPÓLNOTA KRÓLOWEJ RODZIN.