Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XV Niedziela Zwykła

16 lipca  2017 roku

 

Gościmy dzisiaj wśród nas  ks. dra Grzegorza Kasprzyckiego, ojca duchownego sandomierskiego Seminarium, misjonarza z Papui Nowej Gwinei. Po Mszach Świętych do puszek będzie można złożyć ofiary przeznaczone na misje w tym odległym, wyspiarskim kraju. Bóg zapłać!

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego nr 26 B, kl. 1 i 2.

Duszpasterze i uczestnicy pieszej Pielgrzymki o Trzeźwość Narodu Polskiego z Marek koło Warszawy do Miejsca Piastowego dziękują wszystkim, którzy otworzyli swoje domy, mieszkania i serca dla pątników i przyjęli ich na nocleg, za gościnność i wszelkie dobro. Bóg zapłać!

W środę – trzecią miesiąca na pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą zapraszamy do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo Matki Bożej Bolesnej Patronki Dobrej Śmierci.

W przyszłą niedzielę z racji zbliżającego się liturgicznego wspomnienia świętego Krzysztofa, które przypada 25 lipca, na Mszach Świętych modlić się będziemy za kierowców, podróżujących i wszystkich uczestników ruchu drogowego. Po Mszach Świętych poświecenie pojazdów.