Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

VI  NIEDZIELA  ZWYKŁA

16 lutego 2020 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom dyżurujących rodzin za prace porządkowe, złożoną ofiarę i przygotowanie kościoła na niedzielę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 6, kl. 1 i 2.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne.

W środę Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą na wspólną modlitwę słowami różańca do Siedmiu Boleści Maryi.

W  sobotę przypada święto Katedry Świętego Piotra apostoła.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na parafialną pielgrzymkę do Włoch. Szczegóły na tablicy ogłoszeń, w zakrystii i u ks. Pawła.

W Warszawie, w niedzielę 7 czerwca będzie miała miejsce Beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jest możliwość zamówienia kart wstępu na tę uroczystość. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do końca lutego w zakrystii lub Kancelarii Parafialnej. Przy zapisie prosimy o 40 zł zadatku na poczet transportu.

Dnia 10 lutego w wyniku wichury, na terenie Ropczyc (Borki Chechelskie) spłonął dom pani Krystyny. Parafie naszego dekanaty solidaryzując się z poszkodowaną rodziną przez pośrednictwo Parafialnej CARITAS w przyszłą niedzielę organizują zbiórkę do puszek na rzecz pogorzelców.

 W przedsionku kościoła na stoliku pozostało jeszcze kilka przedmioty pozostawionych w minionych miesiącach, w kosciele. Prosimy o ich odebranie.