Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XI tydzień zwykły

16 czerwca 2019 roku

 

Dzisiejsza niedziela to Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul AK 2, kl. VI i VII.

W środę o godz. 800 dziękczynna Msza Święta na zakończenie Roku Szkolnego. następnie uroczystości w szkole. Wieczorem w łączności z modlitwą, którą prowadzi młodzież z KSM-u, Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza do modlitwy słowami Różańca do Siedmiu Boleści Maryi (od godz. 1830).

W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Porządek Mszy Świętych niedzielny. Msza Święta – Suma około godz. 1130 (po zakończeniu procesji)

Po Mszy Świętej o godz. 915 z kościoła farnego wyruszy procesja z Najświętszym Sakramentem. Prosimy przedstawicieli Róż Różańcowych o przygotowanie ołtarzy stacyjnych przy Krzyżu Powstańców Styczniowych i papieskim obelisku, panie o przygotowanie feretronów na procesję.  Orkiestrę, Strażaków, Strzelców, dzieci po pierwszej Komunii Świętej zapraszamy do udziału w procesji w strojach organizacyjnych. Liczymy na liczny udział małych dzieci, które już dzisiaj zapraszamy do udziału w nabożeństwach oktawy Bożego Ciała w naszych parafiach.