Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XI Niedziela Zwykła

18  czerwca  2017 roku

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 1.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na biedne kościoły.

Dziękujemy za zaangażowanie się w zorganizowanie procesji eucharystycznej w Uroczystość Bożego Ciała. Różom Różańcowym dziękujemy za wzniesienie i przystrojenie ołtarzy stacyjnych, paniom za asystę przez oktawę z feretronami, orkiestrze, strażakom, harcerzom, Liturgicznej Służbie Ołtarza, dzieciom pierwszokomunijnym, dziewczynkom i chłopcom, panom organistom za udział w procesji. Wszystkim uczestnikom za obecność i modlitwę. Policji za zabezpieczenie trasy procesji i troskę o nasze bezpieczeństwo. Bóg zapłać!

Codziennie do czwartku po wieczornych Mszach Świętych procesja z Najświętszym Sakramentem. W czwartek zakończenie oktawy. Poświecenie wianków oraz błogosławieństwo małych dzieci..

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (nie ma postu).

W sobotę Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.

W piątek zakończenie Roku Szkolnego. Msza Święta dziękczynna o godz. 800. Zapraszamy do wspólnej modlitwy nie tylko uczniów i nauczycieli, ale również rodziców i dziadków.

W niedzielę 2-go lipca w Hucie Polańskiej odpust połączony z wprowadzeniem relikwii Świętego Jana z Dukli.