Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXV Niedziela Zwykła

24  września  2017 roku

 

Dziękujemy bardzo serdecznie przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o kościół, za prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego (domki) i ul. Kolejowa.

W sobotę 7 października w Święto Matki Bożej Różańcowej w całej Polsce odbędzie się wielka modlitwa różańcowa o pokój dla Polski i całego świata – Różaniec do granic. Planujemy wyjazd z naszej parafii do jednego z kościołów stacyjnych w naszej diecezji lub archidiecezji przemyskiej (szczegóły podamy za tydzień). Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się w Kancelarii Parafialnej lub w zakrystii (jest jeszcze kilkanaście miejsc).

 Szczegóły można znaleźć między innymi na stronie internetowej: http://rozaniecdogranic.pl/start.

W związku z modlitwą różańcową w pierwszą sobotę października, chorych z Komunią Świętą odwiedzimy już za tydzień w sobotę 30 września od godz. 800.

W przyszłą niedzielę – pierwszą miesiąca modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych przed sumą. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.

W tym dniu rozpoczynamy październikowe nabożeństwa różańcowe. Różaniec odmawiać będziemy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem bezpośrednio po wieczornej Eucharystii.

O przyszłej niedzieli wieczorne Msze Święte sprawowane będą o godz. 1800.

Samorząd Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego zaprasza na III Powiatowy Jarmark Produktu Lokalnego i Tradycyjnego, który odbędzie się dzisiaj w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ropczycach; rozpoczęcie o godz. 1600.

Szkoła Muzyczna I stopnia w Ropczycach zaprasza na koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli, który odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 1500 w Centrum Kultury w Ropczycach.