Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy

1 kwietnia 2024 roku

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do ubogacenie liturgii i przeżycia Świąt Wielkiej Nocy w religijnym skupieniu, refleksji i modlitwie.

Kapłanom za głoszone Słowo Boże i posługę w konfesjonale, Liturgicznej Służbie Ołtarza wraz z księdzem Opiekunem za przygotowaną asystę, pani Justynie za wystrój kwiatowy i przygotowanie kapic Ciemnicy i Grobu Bożego, panu Organiście za stronę muzyczną liturgii i oświetlenie, pani Agacie za śpiew w czasie Gorzkich Żali, panom Organistom za śpiew Męki Pańskiej, grupom muzycznym wraz z opiekunami za udział w liturgii i adoracji. Dziękujemy czytającym i śpiewającym, wdzięczni jesteśmy Paniom za przygotowanie feretronów na procesję, Panom za przygotowanie ognia, Pani Zakrystiance za czuwanie nad całością i włożoną pracę aby wszystko właściwie i na czas było przygotowane.

Dyżurującym przedstawicielom rodzin z ul. Konarskiego dziękujemy za troskę o kościół, prace porządkowe w Wielką Sobotę i przygotowanie świątyni na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego oraz za złożoną ofiarę. Wdzięczni jesteśmy za zaangażowanie. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Mehoffera 5 i domy nr 4 i 8.

Dziękujemy za ofiary złożone przy Krzyżu przeznaczone na utrzymanie Bazyliki Grobu Bożego w Jerozolimie i za dzisiejsze złożone na tacę przeznaczone na potrzeby katolickich uczelni.

W czwartek od godz. 1800 możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Na zakończenie nowenna ku czci św. Barbary, modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne. Następnie Eucharystia.

W piątek spowiedź od godz. 1800.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych. Od 1800 przed Najświętszym Sakramentem modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy

Przyszła niedziela – Miłosierdzia Bożego to patronalne święto CARITAS.

Do koszyczka przed wizerunkiem Jezusa Miłosiernego można złożyć pieniężne ofiary dla potrzebujących. Składka na tacę przeznaczona jest na diecezjalną CARITAS.