Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IX Niedziela Zwykła

2 czerwca 2024 roku

Przedstawicielom czterech rodzin z ul. Pułaskiego 47 i 49 dziękujemy za troskę o naszą świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego 51 i 53.

Dziękujemy Wszystkim za udział w eucharystycznej procesji w miniony czwartek. Wdzięczni jesteśmy za przygotowanie ołtarzy stacyjnych i procesyjnych feretronów. Dziękujemy dzieciom, pocztom sztandarowym, strażakom, orkiestrze, harcerzom, Liturgicznej Służbie Ołtarza i panom organistom. Dziękujemy Policji za zabezpieczenie trasy procesji. Bóg zapłać!

Zapraszamy do udziału w wieczornych nabożeństwach i procesjach eucharystycznych.

Dziękujemy za ofiary złożone na tacę przeznaczone na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać!

W czwartek i piątek spowiedź od godz. 1800.

W czwartek możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 1800. Na zakończenie adoracji procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Następnie Msza święta i obrzęd poświęcenia wianków i ziół oraz błogosławieństwa małych dzieci.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odpust w katedrze rzeszowskiej. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

W przyszłą niedzielę na sumie uroczysty chrzest.

Ofiary zbierane na tacę z drugiej niedzieli miesiąca przeznaczone są inwestycje w parafii. W kościele ustawiono już wszystkie stałe ławki. Do kompletu brakuje jeszcze kilku ławek bez oparć i klęczników (będą łatwiejsze do przestawienia). W przyszłości zostaną jeszcze zamontowane sedilla do kaplicy fatimskiej, stałe konfesjonały i meble na miejsce przewodniczenia liturgii. Do spłaty pozostało nam jeszcze czterdzieści pięć tysięcy złotych. Dziękujemy za wszelki ofiary i Waszą hojność.