Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

V Niedziela Wielkiego Postu

3 kwietnia 2022 roku

 

Dziękujemy dyżurującym przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół, za prace porządkowe i przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego 1-31 nieparzyste i 2-8 parzyste.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne. Bóg zapłać.

W pierwszy w czwartek miesiąca od godz. 1800 możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu, następnie nowenna ku czci św. Barbary i litania do Najdroższej Krwi Pana Jezusa.

W piątek drogą krzyżową ulicami osiedla rozpoczniemy tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne. Tradycyjnie spotykamy się o godz. 1800 przy parkingu na ul. Iwaszkiewicza.

O 1900 Msza święta z konferencją na rozpoczęcie rekolekcji.

W sobotę nauki na Mszach świętych o godz. 700 i 1900.

O godz. 900 Msza święta dla osób starszych i niedomagających, w czasie liturgii będzie można przyjąć sakramentem namaszczenia chorych.

O godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia z konferencją.

W niedzielę nauki rekolekcyjne w czasie Eucharystii. Na rozpoczęcie Mszy świętych poświęcenie palm. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na inwestycje w parafii.

O godz. 1815 Gorzkie Żale.

W poniedziałek dzień spowiedzi.

Msze święte na zakończenie rekolekcji o godz. 700 i 1900.

O godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Ks. Paweł Smoleń początkiem lipca organizuje wyjazd (pielgrzymko – wycieczkę) do Chorwacji. Szczegóły i kontakt na plakacie w gablocie ogłoszeń.