Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIV Tydzień Zwykły  7 – 13 lipca 2014 r.

 

Dziękujemy dyżurującym rodzinom za troskę o nasz kościół, za przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 24,  kl. III i z bloku 24A, kl. I.

Dziękujemy części mieszkańców z bloku przy ul. Armii Krajowej 1 za zorganizowanie zbiórki i złożenie ofiary w wysokości 6100 zł. Bóg zapłać!

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. W przyszłą niedzielę ofiary na tace przeznaczone będą na budowę kościoła.

W piątek święto św. Benedykta – patrona Europy.

 W piątek także gościć będziemy pielgrzymów Jubileuszowej Pielgrzymki Trzeźwościowej z Warszawy do Miejsca Piastowego. W naszej parafii pielgrzymi zatrzymają się na nocleg, dlatego prosimy dziś zgłaszać w zakrystii chętne osoby, które zabiorą pątników do siebie. Potrzeba jeszcze ok. 90 miejsc.

W przyszłą niedzielę kolejne nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy do udziału i prosimy na procesję różańcową zabrać świece.