Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVII Niedziela Zwykła

8 października 2023 roku

Dziękujemy przedstawicielom dyżurujących rodzin za troskę o naszą parafialną świątynię, za zaangażowanie w prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 6.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone, jak w każdą drugą niedzielę na inwestycje w parafii. Dziękujemy za ofiary indywidualne, wpłaty bankowe i ofiary zbiorowe na ławki. Dziękujemy róży św. Barbary i wszystkim dyżurującym, którzy od wielu miesięcy składając ofiary „od sprzątających” pomagają w spłacie naszych zobowiązań zakładowi stolarskiemu. Bóg zapłać!

Dzisiaj po wieczornej Mszy świętej. O godz. 1830 KONCERT-MISTERIUM: „Rosarium meum, dla Ciebie, Matko...” Zapraszamy!

W piątek 13 października o godz. 1800 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową. Liturgii będzie przewodniczył ks. Krzysztof Kopala pochodzący z naszej parafii, posługujący jako proboszcz w archidiecezji szczecińsko – kamieńskiej, w parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Żabowie.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy i procesji różańcowej!

W przyszłą niedzielę XXIII Dzień Papieski.

Jurto w Farze rozpoczęcie kolejnego kursu ALPHA. Zapisy telefonicznie
(
504 267 902, 694 377 213) lub przez formularz (alphawropczycach@gmail.com i na FB).