Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXXII  tydzień zwykły

 8  listopada  2020  roku

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o parafialną świątynię, dziękujemy za włożoną pracę w sprzątanie, dezynfekcję i przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Konarskiego 2.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na prace budowlane i wykończeniowe w kościele. Dziękujemy za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

W środę 11 listopada przypada wspomnienie świętego Marcina z Tours, to również rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Pamiętajmy w modlitwach o naszej Ojczyźnie.

W piątek wspomnienie pierwszych męczenników Polski – Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna. Jest to 13 dzień miesiąca. O godz. 2000 Wieczór Fatimski.

Dzisiejsza niedziela jest Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowany. W tym roku solidaryzujemy się z mieszkańcami Republiki Środkowej Afryki. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na pomoc katolikom mieszkającym w tym kraju.

Przypominamy o dyspensie od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej jakiej udzielił ks. Biskup w związku z sytuacją sanitarno epidemiologiczną. Równocześnie przypominamy uczestnikom liturgii o konieczności zachowania państwowych przepisów sanitarnych.