Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IV Tydzień Wielkiego Postu

10 marca 2024 r.

Dziękujemy przedstawicielom dyżurujących rodzin za troskę o parafialną świątynię, wdzięczni jesteśmy za prace porządkowe i przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Konarskiego 2.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na cele budowlane, za wpłaty bankowe i ofiary składane w Kancelarii Parafialnej z okazji posług duszpasterskich.

Bóg zapłać!

Ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki w związku z rodzącą wiele pytań i niepokoju sytuacją społeczną w naszej Ojczyźnie zaproponował modlitwę – NOWENNĘ W INTENCJI OJCZYZNY, ZGODY NARODOWEJ I POSZANOWANIA ŻYCIA LUDZKIEGO. Modlitwę tę rozpoczniemy w sobotę 16 marca po każdej Mszy świętej, a zakończymy w czasie rekolekcji 24 marca.

Rekolekcje rozpoczniemy Drogą Krzyżową ulicami osiedla w piątek 22 marca o godz. 1700. W wielki poniedziałek będzie spowiedź, a zakończenie we wtorek 26 marca.

Rekolekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej będą od najbliższego poniedziałku do środy. Szczegółowy plan jest dostępny na stronie szkoły i parafii.

W środę 13 marca po wieczornej Mszy świetej kolejne czuwanie fatimskie. W tym dniu przypada jedenasta rocznica wyboru ojca Świętego Franciszka na Stolicę Piotrową.