Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy

10 kwietnia 2023 roku

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do ubogacenie liturgii i przeżycia Świąt Wielkiej Nocy w religijnym skupieniu, refleksji i modlitwie.

Kapłanom za głoszone Słowo Boże i posługę w konfesjonale, Liturgicznej Służbie Ołtarza wraz z księdzem Opiekunem za przygotowaną asystę w czasie Triduum Paschalnego, pani Justynie za wystrój kwiatowy i przygotowanie kapic Ciemnicy i Grobu Bożego, panu Organiście za stronę muzyczną liturgii i oświetlenie, pani Agacie za śpiew w czasie Gorzkich Żali, panom Organistom za śpiew Męki Pańskiej, grupie muzycznej wraz z ks. Opiekunem za udział w piątkowej adoracji. Dziękujemy czytającym i śpiewającym, wdzięczni jesteśmy Paniom za przygotowanie feretronów na procesję, Panom za posługę przy baldachimie i przygotowanie ognia, Pani Zakrystiance za czuwanie nad całością i włożoną pracę aby wszystko właściwie i na czas było przygotowane.

Dyżurującym przedstawicielom rodzin z ul. Pułaskiego za troską nasz kościół, prace porządkowe w Wielką Sobotę i przygotowanie świątyni na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego oraz za złożoną ofiarę. Wdzięczni jesteśmy za zaangażowanie i liczny udział. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego 47 i 49.

Dziękujemy za wczorajsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na cele budowlane

w parafii, za wpłaty bankowe i ofiary składane w kancelarii parafialnej. Bóg zapłać!

Dziękujemy za ofiary złożone przy Krzyżu przeznaczone na utrzymanie Bazyliki Grobu Bożego w Jerozolimie i za dzisiejsze przeznaczone na potrzeby katolickich uczelni.

W czwartek 13 kwietnia o godz. 2000 Wieczór Fatimski. Zapraszamy do wspólnej, różańcowej modlitwy.

Przyszła niedziela – Miłosierdzia Bożego to patronalne święto CARITAS.

Do koszyczka przed wizerunkiem Jezusa Miłosiernego można złożyć pieniężne ofiary dla potrzebujących. Składka na tacę przeznaczona jest na diecezjalną CARITAS.