Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVIII Niedziela Zwykła

12 października 2014

Dziękujemy dyżurującym rodzinom za prace porządkowe, za przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego od do 31 (nieparzyste) i od do (parzyste).

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła, za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

W minionym tygodniu wpłacono kolejną ratę (10 tys. zł) za drzwi wewnętrzne.
W kościele prowadzone są dalsze prace wykończeniowe. Przewożona jest też ziemia na miejsce tymczasowej kaplicy. Prosimy uprzejmie o usunięcie w tym tygodniu pojazdów z ul. Ks. Siewierskiego od skrzyżowania do zjazdu na teren parafii, w godz. od 7-mej do 15-tej.

Dziękujemy uprzejmie dwóm parafianom, którzy w minionym tygodniu pracowali przy uporządkowaniu terenu budowy. Bóg zapłać!

Dzisiaj przeżywamy XIV Dzień Papieski. Do specjalnych puszek możemy złożyć ofiary przeznaczone na fundusz stypendialny dla zdolnej a ubogiej młodzieży. Dzisiaj w Rzeszowie na rynku okazjonalny koncert (1800-2000). Organizatorzy serdecznie zapraszają

Jutro ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18-tej. Naszym modlitwom będzie przewodniczył ks. infułat Wiesław Szurek. Na procesję różańcową prosimy zabrać świece. Figurę Matki Bożej fatimskiej poświęci na zakończenie Misji Parafialnych w dzień odpustu ks. Biskup.

W sobotę przypada święto Świętego Łukasza ewangelisty patrona Służby ZdrowiaZ tej okazji w niedzielę 19-tego października o godz. 1500 w kościele pw. Św. Łukasza w Mrowli będzie modlitewne spotkanie dla pracowników Służby Zdrowia i środowisk medycznych.
W programie Msza Święta, spotkanie i wykład pt. „Medycyna wobec cudu”, który wygłosi ks. dr hab. Jacenty Mastej – Kierownik Katedry Chrystologii i Eklezjologii Fundamentalnej KUL
.