Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

II Niedziela Wielkiego Postu

13 marca 2022 roku

 

Dziękujemy dyżurującym przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu Troszczyli się o nasz kościół. Dziękujemy za prace porządkowe, dezynfekcję świątyni, przygotowanie na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego – domki i ul. Kolejowa.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na cele budowlane i wykończenie kościoła. Dziękujemy za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe.

W środę od godz. 1730 Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy słowami Różańca do Siedmiu Boleści Maryi.

W sobotę liturgiczne Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, Opiekuna Świetej Rodziny.

Nabożeństwa Pasyjne:

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 1730 i w niedzielę o 900 (za zmarłych)

Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 1715.

U ministrantów lub w zakrystii można odebrać dla rodzin „Skarbonki Wielkopostne” CARITAS. Ofiary zebrane rodzinnie przez Wielki Post będzie można złożyć w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.

Od przyszłej niedzieli będzie można odebrać cukrowe baranki Caritas na stół wielkanocny. U ministrantów i Oazy przez najbliższe dwie niedziele będzie można nabyć kartki świąteczne.